Hydrafacial

    

 

 
Yüz, boyun ve dekolte başta olmak üzere nemini ve esnekliğini kaybetmiş, lekelenmiş, sivilcelenmiş, yapısı bozulmuş cilde uygulanan temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı kombine bir medikal bakım işlemidir. 
 
Hydra dermabrazyon yöntemi;
cilt temizleme ve yenileme, soyma, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerini birlikte yaptığımız bir sistemdir. Daha parlak, aydınlık, genç ve güzel bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan sıvı, mikrodermabrazyon teknolojisi hydrafacial ile ciltteki kırışıklıklar, yüzeysel cilt lekeleri, yağlı cilt problemleri ve akne tedavisi için müşterilerimize mükemmel sonuçlar verir. Haftada 1, 4 ile 6 seanslık bir kür tüm cilt tipleri için idealdir. Sonucun korunması için ayda bir tek seans yapılması uzman kadromuz tarafından önerilir.
 
Temizleme işlemimizde cilt vakum yardımı ile derinlemesine temizlenir.
 
Sıvı-dermabrazyon uygulamamızda vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi normal prosedürde yapılır. Leke, akne izi, ve gözenekli ciltlerde, tahriş yapmadan cildin üst tabakasında daha pürüzsüz bir görünüm sağlanır.
 
Serum uygulanmasında ise sivilce, leke ya da kırışıklıklar gibi ciltteki soruna göre özel serumlar güzellik merkezimiz tarafından uygulanmaktadır. 
Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için hyalüronik asit içeren, beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine yağı dengeleyici serum uygulaması en iyi sonucu vermektedir.
 
Nemlendirme sırasında özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyalüronik asit ve peptidler kliniğimizde cilde güvenli bir şekilde uygulanır.
 
Led Terapi işlemimiz;
Sivilceler için mavi ışık,akneyi oluşturan bakterileri yok ederek gözenekleri temizleyen bir prosedürdür. İnce kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi cildimizin vazgeçilmez iki maddesi olan elastin-kolajen lifleri uygulayarak yenilerini çoğaltır ve cildi sıkılaştırır.
İğnesiz Mezoterapi sonunda (birlikte en fazla 6 seans sonrasında gözle görülür sonuçlar elde edilebilir) yerine ilk seans sonrasında bile gözle görülür değişilikler görlür diyelim
Önerilen  4 seans

 

Ankara hydrafacial ,Hydrafacial,  Ankara Güzellik Merkezi, Jule Beaute Güzellik Merkezi