Epilasyon

    

 

 

Epilasyon, son teknoloji kullanılarak, minimum sürede minimum ağrı ve minimum yan etkisiyle istenmeyen tüylerden güvenilir ve etkin bir şekilde kurtulma yöntemidir.
Epilasyonu diğer metotlardan ayıran ana özellik, kılı çevreleyen dokunun zarar görmemesi ve sadece kıl kökünün etkilenmesidir.
Epilasyon vücudun tüm bölgelerinde rahatça uygulanır.ciltte izler bırakmaz tedavi edilecek alanın genişliğine göre seans süreleri değişebilir.
 
 
Buz Lazer Epilasyon, en iş bitirici ve en konforlu son teknoloji epilasyon yöntemlerinden biridir. Kıl kökündeki farklı yapıları hedef alan ve farklı dalga boylarına sahip yöntem, istenmeyen kıllar için kesin çözümdür. Buz epilasyon çok daha geniş yüzeyleri hedef alır ve her bir atışta çok daha fazla kıl köküne ulaşır. Bu nedenle aynı zamanda diğer epilasyon yöntemlerine kıyasla seanslar daha kısa sürer. Tüm vücut buz epilasyon seansları, ortalama 35-40 dakikadır.

Ayrıca yüksek etkili olduğundan, yine diğer epilasyon çeşitlerine oranla seans sayısı da azdır. Ortalama 6 seans sonrası istenmeyen tüylerden kurtulmuş olunabilir. Buz epilasyonda sık sık atışlar yapılır ve bu sayede uygulama kıl köklerini yavaşça ısıtır. Bu ısıtma aralarında verilen soğutma, ağrıyı ve acıyı en düşük seviyeye çeker.
 
Erkek ve Kadınlar  için lazer randevu almak için tıklayın
 
 
 
 

 

Ankara epilasyon, epilasyon merkezi , Ankara Güzellik Merkezi, Jule Beaute Güzellik Merkezi