Untitled 1 copy 1 1

Jule Beauté - Ankara Güzellik Salonu & Epilasyon Merkezi

Ankara Cast & Mankenlik Ajansı

Sahip olduğumuz değerlerle öncü uygulamalara fark yaratmak ve alanında en iyisi olabilmek adına JuleBeauté yi 2019 yılında hayata geçirdik..

 

Jule Beauté, Ankara’da 2019 yılından beri faaliyet göstermektedir; Kısa sürede güzellik salonları arasında adından söz ettiren ve sadece kadınlara yönelik değil erkeklere yönelik de hizmetlerini sürdüren firmamız, en çok tavsiye edilen güzellik salonlarından biri haline geldi.

Jule Beauté; güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarıyla, kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunarak, hijyenik ortamda çeşitli uygulamalarla her zaman uzun vadeli ilişkiler kurma gayretinde olmuştur.

Cilt bakımı, Epilasyon, kalıcı makyaj, kalıcı oje, hydrafacial, klasik manikür-pedikür, G5 masajı, peeling, kaş tasarımı alanlarında hizmet veren bilinen bir salon haline gelmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana kısa sürede yüzlerce müşteriye Kozmetik sektöründeki tüm gelişmeleri dikkatle takip eden güzellik merkezimiz, en güncel bilgi ve teknolojileri kullanarak müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Son teknoloji cihazlar, uygun fiyatları ve kampanya seçenekleri ile Jule Beauté her an ulaşabileceğiniz bir güzellik merkezi. İlk günkü gibi, güler yüzlü, hijyenik ve disiplinli bir anlayışla yola devam ediyoruz; Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutuyor ve yeni müşterilerimize de referans olan aynı kalitede hizmet ve ürünleri sunarak yolumuza devam ediyoruz. Güzellikle ilgili herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa, salonumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda
WeCreativez WhatsApp Support
Destek birimimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
7/24 Canlı Destek