Untitled 1 copy 1 1

Jule Beauté - Ankara Güzellik Salonu & Epilasyon Merkezi

Ankara Cast & Mankenlik Ajansı

İğnesiz Mezoterapi

Mezoterapi günümüzde birçok kişinin yararlandığı medikal uygulamalardan biridir. Özellikle iğnesiz mezoterapi tekniği ile bu uygulama daha da tercih edilir hale gelmiştir. Mezopeeling iğnesiz mezoterapi, kişiye ağrısız ve iz bırakmayan bir çözüm sunmaktadır.

Mezopeeling iğnesiz mezoterapi en çok lifting etkisi için tercih edilmektedir. Uygulama içeriğinde kullanılan maddelerle ciltte kolajen oluşumunu arttırılır ve anında etki göstererek daha canlı ve genç bir görünüme kavuşursunuz.

Özellikle estetiksel sorunlarda etkili sonuçlar elde edilen mezoterapi, uygulanan yerde kanama morarma gibi sorunlar oluşturabiliyordu. Mezopeeling teknolojisi ile bu sorundan tamamen kurtularak iğnesiz acısız ve iz kalmadan mükemmel sonuçlar elde edilmeye başlandı.

İğnesiz mezoterapi özellikle yaşlanma belirtilerini yok etmek için kullanılmaktadır. İşlem esnasında anti aging içerikli solüsyonlar düşük akımlarla cilde verilir ve çözüme ulaşılır. Bu elektrik akımı kas iiçine uygulanır ve kas yapısına zarar vermez. Ciltteki deformasyona göre değişiklik göstermekle birlikte en fazla 6 seans sonrasında gözle görülür sonuçlar elde edilebilir. 6- 10 saat arası mezoterap bölgesi sudan korunmalıdır. Makyaj uygulanması gerekiyorsa en az 4 saat beklenmelidir.

WeCreativez WhatsApp Support
Destek birimimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
7/24 Canlı Destek