Untitled 1 copy 1 1

Jule Beauté - Ankara Güzellik Salonu & Epilasyon Merkezi

Ankara Cast & Mankenlik Ajansı

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj yani mikropigmentasyon steril ve tek kullanımlık bir iğne yardımıyla natürel ve mineral içerikli boyaların derinin altına yerleştirilmesi işlemidir. Kullanılan pigmentler, bitkisel kaynaklı ve organik boyalar olup kesinlikle yan etki yapmaz. Kalıcı makyaj için kullanılmakta olan boyalar yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmış olup, katkı ve koku maddesi içermez.En sık uygulamalar kaş ve dudaklarda görülse de hızla göz çizgisi için, kirpik diplerinde kirpiklerin gür ve doğal görünmesinde de kullanılmaktadır. En büyük avantajlarından birisi de makyaj tazeleme, yenileme gibi dertleri ortadan kaldırmakta olup, zaman ve para tasarrufu sağlamaktadır.

 

Kalıcı Makyajın avantajları

Son derece doğal bir görünümle yüzdeki kontrastları arttırır, hatları belirginleştirir, bazı kusurları kapatır. Yorgun bir günün sonunda kolay kolay silinmeyen, havuza ve duşa girdiğinizde bile sizi terk etmeyen , sizi her zaman bakımlı gösteren bir makyaj sağlar. Kalıcı Makyaj Uygulamasından sonra nelere dikkat etmeli

  • Uygulama sonrasında 10 gün boyunca güneşe çıkılmamalıdır, sauna, buhar odası ve yüzme gibi aktiviteler yapılmamalıdır.
  • Uygulama sonrasında uygulama yapılan alan kaşınmamalı, havlu veya benzeri madde ile silinmemelidir.
  • Uygulama alanına kozmetik ürün kullanılmamalıdır.
  • Uygulama yapılan alan düzenli olarak krem ile nemlendirilmelidir.
WeCreativez WhatsApp Support
Destek birimimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
7/24 Canlı Destek